Titnago g. 19, Vilnius
+370 5 2040670
info@armabalt.lt

Produkcija

Armatūros gaminių produkcija, karkasai, strypynai, erdviniai elementai, tinklai, gamintojas UAB Armabalt

Armatūros gaminių produkcija

Per eilę metų esame sukaupę nemažą patirtį gaminant armatūrą, jos sudėtinius gaminius, skirtus betono, mūro armavimui. UAB Armabalt produkcija – Europos Sąjungos normatyvinius reikalavimus atitinkantys sertifikuoti gaminiai.

Bendrovės vadybos specialistai plieno produkcijai įsigyti yra išvystę ypač glaudžius santykius su gamintojais, jų atstovais, kitais plieno tiekėjais. Įsigydami juodojo metalo produkciją iš įvairių Europos gamintojų ir tiekėjų, klientams galime pasiūlyti skirtingas produktų kainas, esant toms pačioms užsakovo pateiktoms gaminių specifikacijoms. Tai įgalina ženkliai keisti užsakovo požiūrį į kainos ir kokybės santykį.

Kolektyvo patirtis leidžia įmonės klientams gaminti įvairiausio sudėtingumo metalo konstrukcijas, armatūrinius karkasus, strypynus, erdvinius betono ar mūro armavimo gaminius. Visą produkciją gaminame pagal užtikrinančius jų kokybę technologinius standartus.

Užsakymų savalaikį vykdymą ir gaminamos produkcijos pristatymą įsipareigojame atlikti dėl sau patiems keliamų aukščiausios klientų aptarnavimo kultūros reikalavimų. Tai – šiuolaikinės rinkos iššūkiai, kuriuos vykdyti nepriekaištingai – Bendrovės garbės reikalas.

Įmonės privalumas – darbuotojų profesionalumas, iniciatyva ir įgūdžiai, vadovų kompetencija, tolerancija kiekvienam klientui.

Ineza Leščinskaitė,
Direktorė